Gmina Jabłoń - www.jablon.pl


Idź do treści

Ferie w Wiejskim Domu Kultury w Kolanie

Aktualności

02.03.2016

Od dnia 15.02 do 26. 02. 2016r. w Wiejskim Domu Kultury w Kolanie podczas ferii odbywały się zajęcia dla dzieci. Prowadzone były przez pracownika kultury i biblioteki gminnej po dwie godziny dziennie. W ramach zajęć dzieci przygotowywały między innymi: prace plastyczne, figurki z masy solnej, wiklinę papierową na koszyczki , pudełeczka z brystolu, które później ozdabiały według własnych upodobań. Nie zabrakło również zabaw ruchowych takich jak: tenis stołowy, wygibajtus, zabawa w ciepło-zimno, gier planszowych oraz zabawa w głuchy telefon co dostarczyło wszystkim wiele uśmiechu i radości.

W kolejnym tygodniu dzieci z wcześniej uwitej wikliny wiły koszyczki i ozdabiały je. Przygotowywały również tulipany z kolorowego papieru. Nie zabrakło też farbowania jajek na zbliżające się Święta Wielkanocne, które pięknie prezentowały się w uwitych i przyozdobionych koszyczkach.
W zajęciach uczestniczyły dzieci w różnym wieku, którym nie brakowało uśmiechu i chęci do pracy zespołowej oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję że jak co roku dostarczyliśmy dzieciom wiele atrakcji i satysfakcji ze wspólnie spędzonego czasu.


Wiejski Dom Kultury w Kolanie

 
WsteczPlayDalej

Powrót do treści | Wróć do menu głównego