Gmina Jabłoń - www.jablon.pl


Idź do treści

Konkurs plastyczny, pt. Palma Wielkanocna"

Aktualności

10.04.2017

Dnia 30.03.2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jabłoniu odbyło się podsumowanie i wyłonienie zwycięzców konkursu plastycznego, pt. Palma Wielkanocna. Po obejrzeniu 42 prac komisja w składzie: Katarzyna Matczuk - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłoniu, Agnieszka Wasilewska - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłoniu, Barbara Bryguła - animator kultury Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłoniu.

Biorąc pod uwagę, ciekawe wykonanie pracy, estetykę, a przede wszystkim samodzielność wykonanej pracy postanowiła przyznać następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych

Oddział przedszkolny starszy ("0")
I miejsce - Rozalia Mańka, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej
im. SGO "Polesie" w Jabłoniu, op. Anna Romańczuk
II miejsce - Lena Szypulska, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Gęsi,
op. Bożena Haleniuk
III miejsce - Weronika Szwaj, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej
im. SGO "Polesie" w Jabłoniu, op. Anna Romańczuk

Klasa I

I miejsce - Kinga Klimiuk, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu,
op. Danuta Jaszczuk
II miejsce - Anita Wołowik, Szkoła Podstawowa im. Amelii hr. Łubieńskiej w Kolanie,
op. Agnieszka Jedlińska
III miejsce - Julia Kozłowska, Szkoła Podstawowa im. Amelii hr. Łubieńskiej w Kolanie,
op. Agnieszka Jedlińska

Klasa II

I miejsce - Łucja Osipiuk, Szkoła Podstawowa w Dawidach, op. Anna Sak
II miejsce - Amelia Czornak, Szkoła Podstawowa w Gęsi, op. Irena Żuraw
III miejsce - Maja Lipska, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu,
op. Anna Mikitiuk

Klasa III
I miejsce - Oliwia Sikora, Szkoła Podstawowa im. Amelii hr. Łubieńskiej w Kolanie,
op. Marta Dziuba
II miejsce - Julia Sak, Szkoła Podstawowa im. Amelii hr. Łubieńskiej w Kolanie,
op. Marta Dziuba
III miejsce - Anna Pawłowska, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu,
op. Małgorzata Kędracka

Klasa IV
I miejsce - Marta Radczuk, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Szkoła i Wieś"
w Paszenkach, op. Marta Dziuba
II miejsce - Wiktoria Hulewska, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Szkoła i Wieś"
w Paszenkach, op. Marta Dziuba
III miejsce - Julia Karwacka, Szkoła Podstawowa im. Amelii hr. Łubieńskiej w Kolanie,
op. Marta Dziuba

Klasa V
I miejsce - Natalia Szwaj, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu,
op. Małgorzata Łobejko
II miejsce - Kacper Malczewski, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu,
op. Małgorzata Łobejko
III miejsce - Piotr Szajda, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu,
op. Małgorzata Łobejko

Klasa VI
I miejsce - Oliwia Sak, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu,
op. Małgorzata Łobejko
II miejsce - Małgorzata Sobczuk, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Szkoła i Wieś"
w Paszenkach, op. Marta Dziuba
III miejsce - Zuzanna Pawłowska, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu,
op. Małgorzata Łobejko

Wszystkim nauczycielom, opiekunom, a szczególnie uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za udział w konkursie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy statuetki.


Gminny Ośrodek Kultury w Jabłoniu

 
WsteczPlayDalej

Powrót do treści | Wróć do menu głównego