Gmina Jabłoń - www.jablon.pl


Idź do treści

Konkurs Plastyczny pt. "Baranek Wielkanocny"

Aktualności

01.04.2016

Dnia 23.03.2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jabłoniu odbyło się podsumowanie i wyłonienie zwycięzców konkursu. Po obejrzeniu 46 prac Komisja w składzie:

1. Zbigniew Smółko - redaktor tygodnika Wspólnota Parczewska
2. Katarzyna Matczuk - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłoniu
3. Magdalena Łukasiuk - animator kultury Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłoniu

Postanowiła przyznać następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Oddział przedszkolny młodszy
I miejsce - Filip Nazaruk, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
II miejsce - Lena Łobejko, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. SGO "Polesie" w Jabłoniu,
Oddział przedszkolny starszy ("0")
I miejsce - Rozalia Mańka, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
II miejsce - Anna Derlukiewicz, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
III miejsce - Kacper Szypulski, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Gęsi
Klasa I
I miejsce - Amelia Zieńczuk, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
II miejsce - Kinga Kędracka, Szkoła Podstawowa im. Amelii hr. Łubieńskiej w Kolanie
III miejsce - Aleksander Dzyr - Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
Klasa II
I miejsce - Julia Derlukiewicz, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
II miejsce - Oliwia Wójciuk, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Szkoła i Wieś" w Paszenkach
III miejsce - Jakub Dawidiuk, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Szkoła i Wieś" w Paszenkach
Klasa III
I miejsce - Joanna Zieńczuk, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Szkoła i Wieś" w Paszenkach
II miejsce - Wiktoria Hulewska, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Szkoła i Wieś" w Paszenkach
III miejsce - Magdalena Klimiuk, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
Klasa IV
I miejsce - Magdalena Burzec, Szkoła Podstawowa w Dawidach
II miejsce - Paulina Matczuk, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Szkoła i Wieś" w Paszenkach
III miejsce - Antoni Kamola, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
Klasa V
I miejsce - Zuzanna Pawłowska, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
II miejsce - Małgorzata Sobczuk, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Szkoła i Wieś" w Paszenkach
III miejsce - Zofia Łobejko, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
Klasa VI
I miejsce - Oliwia Gwóźdź, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
II miejsce - Weronika Wasilewska, Szkoła Podstawowa w Dawidach
III miejsce - Patrycja Szypulska, Szkoła Podstawowa im. SGO "Polesie" w Jabłoniu
Gimnazjum
I miejsce - Weronika Derlukiewicz, kl. I a, Gimnazjum im. W. Witosa w Jabłoniu
II miejsce - Elżbieta Dzyr, kl. I a, Gimnazjum im. W. Witosa w Jabłoniu
III miejsce - Julia Anaszewska, kl. I b, Gimnazjum im. W. Witosa w Jabłoniu

Ponadto komisja postanowiła wyróżnić Patryka Krzywdę z Nauczania Indywidualnego.

Wszystkim nauczycielom, opiekunom, a szczególnie uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za udział w konkursie. Dyplomy oraz nagrody rzeczowe będą dostarczone do poszczególnych szkół zgodnie z regulaminem czyli do 8.04.2016r.



Gminny Ośrodek Kultury w Jabłoniu

 
WsteczPlayDalej

Powrót do treści | Wróć do menu głównego