Gmina Jabłoń - www.jablon.pl


Idź do treści

POWIATOWE IGRZYSKA LZS PARCZEW 2016

Aktualności

 

Dodano : 28.07.2016 r.

Po raz kolejny obroniliśmy tytuł najlepszej Gminy na IX Igrzyskach Sportowo-Rekreacyjnych Mieszkańców Ziemi Parczewskiej! Pomimo ciężkich warunków atmosferycznych nasza ekipa w każdej konkurencji radziła sobie świetnie dowodem na to jest fakt że na 14 konkurencji drużynowych aż 7x nasi zawodnicy stawali na najwyższym podium 6x byliśmy drudzy i tylko raz tuż za podium na miejscu czwartym.

Konkurencje indywidualne nie odstawały od drużynowych pod względem lokat na których plasowali się nasi zawodnicy. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom za walkę, pomoc, a także godne reprezentowanie naszej Gminy. To dzięki Wam możemy się cieszyć kolejnym zwycięstwem. Na podziękowania zasługują także Ci którzy nie brali bezpośredniego udziału w rywalizacji a pomagali w sprawach organizacyjnych.

W niedzielę 31 lipca odbyły się Wojewódzkie Igrzyska LZS w Wierzbicy. Nasza Gmina wystartowała w piłce plażowej mężczyzn piłce siatkowej dr. 3 osobowych mężczyzn oraz kobiet a także w piłce nożnej kobiet. Niestety nie był to dobry dzień dla naszych zawodników ponieważ oprócz piłki nożnej kobiet żadna z ekip nie wyszła z rozgrywek grupowych. Pocieszeniem jest 3 miejsce piłkarek które jako jedyna ekipa wróciły do domu z medalami. Wszystkim dziękujemy za udział w rozgrywkach i czekamy na lepsze wyniki za rok.

Orlik Jabłoń

 
WsteczPlayDalej

Powrót do treści | Wróć do menu głównego