Gmina Jabłoń - www.jablon.pl


Idź do treści

Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Zapobiegajmy pożarom"

Aktualności

 

Dodano : 06.06.2016 r.

Z oceny prac plastycznych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego " Zapobiegajmy pożarom" dokonanej przez komisję ds. Młodzieży OW ZOSP RP w Lublinie, 09 lutego 2016 r. w składzie:

1. Andrzej Biernat - przewodniczący
2. Andrzej Grzesiuk - członek
3. Krzysztof Karaś - członek
4. Zbigniew Narolski - członek
5. Dariusz Gawlik - członek


Stwierdzono, że do oceny na szczeblu wojewódzkim przesłano 142 prace z terenu województwa, wykonane różną techniką,
z czego do oceny na szczeblu centralnym wybrano prace w poszczególnych grupach w/w jn:.

I Grupa wiekowa - przedszkola:
Wyróżnienie - Nikola Andrasiuk - Zespół Szkół im. Orła Białego w Kobylanach, gm. Terespol,
Wyróżnienie - Bartłomiej Baczkura - Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Sworach, gm. Biała Podlaska,
Wyróżnienie - Patrycja Lato - Szkoła Podstawowa w Brzezinach, gm. Lubartów,
Wyróżnienie - Kacper Trochonowicz - Szkoła Podstawowa w Charlężu, gm. Spiczyn,
Wyróżnienie - Rozalia Mańka - Zespół Placówek Oświatowych w Jabłoniu, gm. Jabłoń,
II Grupa wiekowa- szkoły podstawowe - klasy I-III:
Wyróżnienie - Julia Wawryniuk - Szkoła Podstawowa w Sworach, gm. Biała Podlaska,
Wyróżnienie - Oliwia Białota - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Abramowie, gm. Abramów,
Wyróżnienie - Zuzanna Gontarczyk - Szkoła Podstawowa w Abramowie, gm. Abramów,
Wyróżnienie - Antonio Orlando - Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim, gm. Tomaszów Lubelski,
Wyróżnienie - Oliwia Kozieja - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku, gm. Hańsk,
III Grupa wiekowa- szkoły podstawowe klasy - IV-VI:
Wyróżnienie - Bernadetta Prokupiuk - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, gm. Piszczac,
Wyróżnienie - Mateusz Kucharczyk - Szkoła Podstawowa w Annoborze, gm. Lubartów,
Wyróżnienie - Wiktoria Deruś - Szkoła Podstawowa w Maciejowie Starym, gm. Wysokie,
Wyróżnienie - Eryka Romaneczko - Szkoła Podstawowa Kodeniec, gm. Dębowa Kłoda,
Wyróżnienie - Maja Chmielowiec - Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej, gm. Lubycza Królewska,
IV Grupa wiekowa- szkoły - gimnazjalne:
Wyróżnienie - Kinga Linkiewicz - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Wisznicach, gm. Wisznice,
Wyróżnienie - Natalia Frończuk - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Wisznicach, gm. Wisznice,
Wyróżnienie - Emila Pożnowicz - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Wisznicach, gm. Wisznice,
Wyróżnienie - Julia Pałka - ZS z Odziałami Integracyjnymi w Cycowie, gm. Cyców,
Wyróżnienie - Kamil Grzegorczyk - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kurowie, gm. Kurów,
V Grupa wiekowa - szkoły ponadgimnazjalne:
Wyróżnienie - Sylwia Gromysz - Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach, gm. Wisznice,
Wyróżnienie - Eryka Symbor - RCEZ Lubartów, gm. Lubartów,
Wyróżnienie - Dominik Grabowiec - RCEZ Lubartów, gm. Czemierniki,
Wyróżnienie - Sylwia Trybała - Zespół Szkół nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, gm. Tomaszów Lubelski,
VI Grupa wiekowa - dorośli:
Wyróżnienie - Wioleta Skiba - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy, gm. Susiec,
Wyróżnienie - Katarzyna Wasiura - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy, gm. Susiec.

Wyróżnione prace zostały przesłane do Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, gdzie wezmą udział w eliminacjach szczebla centralnego.

OSP Jabłoń

 

Powrót do treści | Wróć do menu głównego