Strona Główna
Biuletyn Informacji Publicznej

16 maja 2026 r. w Gospodarstwie Rybackim w Siemieniu na Stawach Siemieńskich odbyły się IV Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie Osób z Niepełnosprawnością „Kolega na Medal”. W wydarzeniu uczestniczyło 28 zawodników z różnych stron Polski, którzy rywalizowali w przyjaznej i serdecznej atmosferze.

Podczas zawodów nie zabrakło uśmiechu, wzajemnej pomocy oraz dobrej zabawy. Uczestnicy mieli okazję nie tylko sprawdzić swoje umiejętności wędkarskie, ale także spędzić czas w gronie przyjaciół  i pasjonatów wędkarstwa. Organizatorzy zadbali o ciepłe przyjęcie oraz doskonałe warunki do wspólnej integracji.

Organizatorem wydarzenia było:

Integracyjne Stowarzyszenie Wędkarzy Ziemi Łukowskiej „Miś”

Współorganizatorami byli:

Gminny Ośrodek Kultury w Siemieniu

Gminny Ośrodek Kultury w Milanowie

Gminny Ośrodek Kultury w Jabłoniu

Po zakończeniu zawodów na wszystkich uczestników czekała gorąca i smaczna grochówka przygotowana przez Koło Gospodyń Wiejskich z Paszenek. Nie zabrakło również kiełbasek pieczonych nad ogniskiem.

Spotkanie było pięknym przykładem tego, ze sport i wspólna pasja potrafią łączyć ludzi oraz tworzyć wyjątkową atmosferę pełną życzliwości i radości.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich organizatorów i współorganizatorów, sponsorów oraz osób zaangażowanych w przygotowanie wydarzenia za okazaną pomoc
i stworzenie wspaniałej atmosfery podczas zawodów.

Link do galerii zdjęć: https://www.facebook.com/photo?fbid=1849754206394237&set=pcb.1849767533059571


Gminny Ośrodek Kultury w Jabłoniu