Strona Główna
Biuletyn Informacji Publicznej

Miło nam poinformować, że przedstawiciele Gminy Jabłoń zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Kurier Lubelski" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Nominacje do nagród uzyskali: Andrzej Kapała, sołtys Sołectwa Łubno oraz KGW w Gęsi, KGW Słowik w Łubnie, KGW w Paszenkach.


Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.


Serdecznie zachęcamy do wspierania reprezentantów gminy w akcji Mistrzowie Agro poprzez upowszechnienie wiadomości o akcji. Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.
WIĘCEJ INFORMACJI POD ADRESEM: www.kurierlubelski.pl/agro