Strona Główna
Biuletyn Informacji Publicznej

Dnia 12 grudnia 2021 r.  w Gminnym Ośrodku Kultury w Jabłoniu nastąpiło uroczyste otwarcie Wystawy Malarstwa Agnieszki Mańka. Wystawa ta była debiutem w życiu artystycznym Pani Agnieszki. Młoda artystka od wielu lat wykonuje obrazy w technice akrylu. Jej prace są różnorodne i barwne, a tematyką jej twórczości są przede wszystkim pejzaże, krajobrazy, postaci oraz martwa natura. Pani Agnieszka jest nie tylko utalentowana plastycznie, ale również manualnie, ponieważ wykonuje wiele innych pięknych i ciekawych prac plastycznych.

Podczas wernisażu wystawy artystce towarzyszyła rodzina i przyjaciele oraz przybyli licznie goście. Uroczystość rozpoczęła się od krótkich podziękowań Dariusza Łobejko – Wójta Gminy Jabłoń oraz Katarzyny Matczuk – Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłoniu skierowanych do artystki, po których ona sama w krótkiej przemowie podziękowała wszystkim za przybycie oraz opowiedziała o swojej twórczości. Po tym wstępie nastąpiło oficjalne otwarcie wystawy dla zwiedzających.

Wszyscy uczestnicy mieli okazję tego dnia zaznajomić się z jej talentem i byli naprawdę pod ogromnym wrażeniem kunsztu malarskiego pani Agnieszki. Goście, którzy licznie przybyli na wernisaż wystawy nie kryli słów zachwytu.

Wystawę będzie można jeszcze oglądać w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłoniu w godzinach funkcjonowania GOK do 16 stycznia 2022 r.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

Link do galerii: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=1529965837249913&set=a.3058003571112791


Gminny Ośrodek Kultury w Jabłoniu